Plexr sonrası bakım

Plexr sonrası bakımEstetik uygulamasında yeni sayılabilecek bir yöntem olan Plexr tedavisinin eski usül estetik ameliyatlara göre çok fazla artısı vardır. Tedavi sürecinin kısa ve acısız olması, sonrasında iz kalmaması gibi etkenlerin yanında plexr sonrası bakım çok kolaydır.
Plexr göz kapağı estetiği ( plexr soft surgery) ardından 1-1.5 günlük bir süre ile yapılan bölgede kabuklanma olacaktır.Bu ve sonrasında gelecek ortalama 1-4 haftalık süreçte plexr tedavisi(plexr soft surgery) uygulanmış bölge güneş ışınlarına karşı hassas olacaktır. Plexr sonrası bakım’da dikkat edilmesi gereken en önemli şey bu hassas bölgenin korunmasıdır. Bunun için güneş korumalı sıvı fondöten kullanılabilir. Plexr sonrası bakım esnasında özellikle ilk 1-1.5 arası kabuk kendiliğinden düşene kadar bölge çok sıcak veya çok soğuğa yaklaştırılmamalı ve su ile temas edilmemelidir.
Plexr sonrası kabuk düşmesinden sonra bölgenin su ile teması sıkıntı teşkil etmeyecektir. Bölgenin su ile her temasından sonra güneş korumalı sıvı fondöten sürülmesi yeterli olacaktır.

Plexr sonrası bakım&rdquo hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Plexr Göz Kapağı Estetiği | Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Op.Dr. Hakan Yüzer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir