Plexr göz kapağı estetiği Ankara

                    Plexr göz kapağı estetiği Ankara

                Dünyanın birçok yerinde son yılların en çok tercih edilen estetik yöntemi olan ” plexr göz kapağı estetiği” ülkemizde de son zamanların en çok tercih edilen estetik uygulaması haline gelmiştir. Bu makalemizde size “plexr göz kapağı estetiği neden tercih ediliyor” “plexr göz kapaığ estetiği nasıl yapılır?” gibi soruların yanında ” plexr göz kapağı estetiği Ankara?” gibi sorular hakkında da bilgi vereceğiz.

                 Son dönemim en rövaçta olan estetik işlemi olan plexr göz kapağı estetiğinin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi kesinlikle cerrahi operasyon içermiyor olmasıdır.  Neşter vb. herhangi bir kesici alet kullanımı içermez. Peki bu estetik işlem nasıl yapılıyor ? Plexr göz kapağı estetiği çalışma prensibi olarak maddenin 4.hali olan plazma halini baz almaktadır. İşlem uygulanacak bölge de kısa sürede yoğun bir ısı oluşturarak istenmeyen dokunun katı halden direk gaz haline geçmesi  (süblimleşme) sağlanır. Plexr göz kapağı estetiği işlemi sırası ile şu şekilde gerçekleşir. Öncelikli olarak işlem yapılacak bölge çok güzel bir şekilde steril edilir. Ardından uygulanacak bölgeye local anestezi uygulanır , 20-25 dakikalık bir süre beklenildikten sonra işleme başlanır. Az önce de bahsettiğimiz gibi uygulanacak bölgede ki ısıyı kısa vadede muazzam yüksekliklerde arttırarak istenemeyen dokunun süblimleşmesi sağlanır. 5-30 dakika arası bir işlemden sonra hastalarımız istenmeyen dokulardan kurtulmuş olurlar. Akıllarınızda ” bu kadar muazzam bir ısı oluşuyorken nasıl oluyorda gözümüz bu ısıdan etkilenmiyor?” gibi sorular oluştuğunun farkındayız.Son dönemlerin en kolay ve acısı olan plexr göz kapağı estetiği uygulaması derinin yalnızca “epidermis” tabakasına uygulanmaktadır bundan dolayı göz ve cilt herhangi bir zarar görmemektedir.

                   Son derece kolay ve acısız bir yöntem olan plexr göz kapağı estetiği uygulamasının hemen ardından hastalarımız taburcu olup normal yaşantılarına devam edebilmektedir. Plexr göz kapağı estetiği yaptırmak isteyen Ankara ki hastalarımız için gerekli iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp randevu alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir