Plexr fiyatları

Plexr fiyatları

Plexr uygulaması günümüzde çok az rakamda muayenehanenin sahip olduğu, teknolojinin en son tekniklerini kullanan bir uygulama usulüdür. Plexr uygulaması maliyetleri hastaya uygulanacak rehabilitasyon usulüne göre farklılık göstermektedir.

 

Plexr sonrası bakım

Plexr sonrası bakım tedavi alanı etrafında şişlik-ödem görülmesi bayağıdır ödem için ödem çözücü solüsyon önerilir, bireyden bireye değişmekle beraber bu ödemin çözülmesi 1-5 gündür.

Rehabilitasyon alanı nötr sabun ph:5,5 bulunabilirse marsilya sabunu ile arınılmalıdır ve hiçbir içkili mahsul ile dezenfekte edilmemelidir.Dezenfektan olarak sadece benzalkonyum klorür içerikli mahsuller seçim edilmelidir.Oluşan kabuklar rastgele bir flaster veya bant ile kapatılmamalıdır.

Buğulaşarak kabuk haline gelen doku takribî 7 ile 20 gün arasında düşmektedir. Bu kabuklar kesilikle kaldırılmamalı, kendilerinin düşmesi beklenmelidir. Bölgeyi yumuşatmak için, rastgele bir ıslatıcı krem sürülmemelidir.

Güneş veya suni ışıklardan bölgeyi gözetmek için kalın bir likit fondöten bloğu uygulanmalıdır Bilgisayarlar, uva ışık veya konut ışıkğı dahil. Bu likit fondotenli güneş gözeticiler sabah uyandıktan akşam uyuyana kadar birkaç saatte bir yinelenmelidir. Uyumadan evvel nötr sabunla ovuşturmadan likit fondotenli güneş gözetici silinmeli ödem çözücü ıslak pansuman 10 dk uygulanmalı ve arttan önerilecek olan göz damlası yalnızca kabuklara sürülerek uyunmalıdır.

Sabah uyandıktan sonra yeniden 10 dk ilaçlı ıslak pansuman arttan göz damlası yalnızca kabuklara sürülüp cilt damlayı emdikten sonra yeniden akşam uyuyana kadar likit fondotenli güneş gözetici sürülmeye devam edilmelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir